All for Joomla All for Webmasters

Ayancık Orman Ürünleri

ayancik-orman

Aile şirketimiz ve sektörün ilklerinden olan Ayancık Orman Ürünleri hakkında kısa bilgi vermek istiyorum.

Ayancık Orman Ürünleri olarak 1977 yılından bu yana proje bazlı uygulamalar, orman ürünleri satış, cnc ebatlama, teknik malzeme ve hırdavat satışı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Proje tasarım ve uygulama alanlarında kuruluşundan itibaren üstlenmiş olduğu birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu projeler arasında otel, hastane, ofis, ev ve mağaza dekorasyon gibi çeşitli işler bulunmaktadır.

Ayancık Orman Ürünleri olarak tasarım ve dekorasyon hizmetimizin yanında satışını yapmış olduğumuz orman ürünlerinin satışı, son teknoloji makina parkuru ile birlikte iş ortaklarımıza sağlamış olduğumuz CNC kesim ebatlama, batlama konusunda hizmet vermekteyiz. Proje bazlı mobilya dekorasyon işlerinde tarafımızca üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüt ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlar ileri mobilya teknolojileri kullanılarak profesyonel bir yönetim anlayışı ile fonksiyonel aynı zamanda sağlam ve güvenilir teknik malzeme, kalitesi ve estetik tasarım anlayışıyla siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz.

Ayancık Orman Ürünleri çağdaş teknolojiler ve bilişim olanaklarının azami kullanımıyla hizmet ve ürün sunmak ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda kalite, sürat ve uygun mali koşulları esas almayı hedeflemektedir. Ayancık Orman Ürünleri, müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını kaynakların etkin kullanımıyla en yüksek faydayı sağlamayı, güvenilir, meslek ahlakına sahip ve uyumlu olmayı başlıca kurumsal özellikler haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız ileri teknoloji ve tecrübeli personel gücüyle kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.

Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya sürekli devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendisi de zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

Ayancık Orman Ürünleri hakkında daha fazla bilgi için http://www.ayancikorman.com.tr/